Společnost PROJEKTMEDIA s r.o. byla založena v první polovině roku 2004. Naším cílem je nejen prodej samotné prezentační techniky, ale hlavně komplexní řešení od návrhu, přes sepsání stavební připravenosti, až po finální projekt včetně samotné realizace dohodnutého díla. Nejsme žádní experimentátoři, ale vycházíme z mnohaleté zkušenosti obdobných řešení, které již po řadu let bezvadně slouží široké klientele - tedy Vám, našim váženým zákazníkům.

Nechceme patřit do nejdražší kategorie systémových integrátorů AV techniky, stejně tak ale nenabízíme to nejlevnější zboží s leckdy pochybnou kvalitou jako dnes mnoho e-shopů. Hledáme spolu s Vámi řešení šitá na míru a to jak pro Váš úřad, firmu, školu, zdravotní zařízení, hotel, restauraci či běžnou domácnost. Našich zákazníků si vážíme a hledáme pro ně vždy optimální řešení v poměru výkon/cena.

Mnoho firem v našem oboru se hlásí k největším či nejdéle působícím na trhu s největšími kapacitami a znalostmi. My Vám kromě našeho bohatého know-how v oblasti multimediální techniky můžeme slíbit, že to, co se dohodne a vzájemně odsouhlasí v rámci plnění naší zakázky, bude také ve finále splněno. A hlavně bude při předání též plně funkční!

Proto se snažíme takové zakázky koordinovat od počátku jak s investory, tak následně i stavebními firmami. Mezi naše standardní služby patří i drobné stavební, elektro či zámečnické práce, zatemnění prostor či dodávka nábytku. Tedy zastřešíme Vám celou zakázku i na klíč! 
Toto je pouze drobný výčet z mnohonásobně větší škály zákaznické podpory, kterou najdete na našich webech.
Podstatné pro nás je nebýt největší firmou v oboru, ale být vždy mezi těmi nejlepšími!!!

K hlavním činnostem patří koordinace se zákazníkem při správném výběru komponent do dané aplikace a i další služby, jakými jsou samozřejmě pronájmy techniky, prodej náhradních lamp do projektorů či výroba přípojných míst na zakázku spojená i s jejich integrací do nábytku u zákazníků!

 

V naší široké nabídce se specializujeme na špičkové video a data projektory od stabilních japonských značek: 

 

 


Z těch výkonnějších jsou to například projektory:

Luxusní televizní přijímače značky:Centrální ovládání místností a řídící systémy dodáváme od nejlepších světových výrobců:

 


Videokonference od světově nejrozšířenějšího amerického výrobce:


Projekční plochy od česko-německé firmy MW, matnice pro zadní projekce DNP, interaktivní tabule a jejich příslušenství Promethean a Clasus, optické objektivy a předsádky od Navitaru. Nabízíme digitální vizualizéry Samsung a Avermedia, mobilní multimedialní záznamové a stříhací centrum Mediasite, mikrofony a audio techniku od Sennheiser , řešení pro prezentace atd.

 

Pro naše stálé zákazníky můžeme nabídnout bonusový systém slev při Vaší každé další objednané zakázce.
Jsme připraveni každému z Vás poskytnout maximální možnou péči a to tak, abyste se k nám opět rádi vraceli.